Menu Zamknij

Pogorzelica – dlaczego warto tam pojechać?

Pogorzelica jest jedną ze znanych nadmorskich miejscowości cechujących się wspaniałym klimatem, lasy sosnowo-świerkowe i nadmorskie plaże sprawiają, że jest to miejscowość ceniona przez wczasowiczów i kuracjuszy. W okresie jesiennym jest to również raj dla grzybiarzy. Dlatego noclegi w Pogorzelicy są tak pożądane przez osoby poszukujące ciszy i spokoju.

Noclegi Pogorzelica – jako baza wypadowa

Jedną z największych atrakcji w Pogorzelicy jest plaża, która jest jedną z popularniejszych atrakcji. Dlatego jest tak bardzo popularna wśród turystów. Jej atutem jest czystość, to jedna z najczystszych plaż w Polsce. W okresie letnim wyznaczone jest tam również kąpielisko o długości 100 metrów.

Bardzo popularną naturalną atrakcją jest jeziora liwia łuża, która jest naturalną granicą pomiędzy Niechorzem i Pogorzelicą. Dodatkową atrakcją jest możliwość łowienia ryb.

Pogorzelica – idealna na wycieczki rowerowe

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, to w Pogorzelicy jest bardzo dużo atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Nie musisz brać ze sobą swojego pojazdu ze sobą. W tej turystycznej miejscowości jest mnóstwo wypożyczani rowerów. Dzięki temu możesz z łatwością wypożyczyć jednoślad na wycieczkę. Miejscowość ta ma bardzo dużą bazę noclegową. Pogorzelica jest świetnym miejscem na upragniony wypoczynek zarówno aktywny, jak i w luksusowym hotelu SPA nad morzem. W Pogorzelicy każdy znajdzie sposób na odpoczynek.

Noclegi Pogorzelica – gdzie najlepiej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od potrzeb oraz zasobności portfela. Jeśli preferujesz ekonomiczny i ekologiczny wypoczynek, to najlepiej sprawdzi się cichy pensjonat na uboczu. Gdy chcesz odpocząć w dobrych warunkach, to wybierz hotel SPA z atrakcjami.